Potrzebujesz szybkiej pożyczki?

W BestLoan znajdziesz
najlepszą, bo szytą na miarę
Twoich potrzeb!


...i bez zaświadczeń!

Jakiej pożyczki potrzebujesz?  

30000

100 zł
30000 zł

Na jak długo?  

100 dni

60 dni
360 dni

Zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CONFRONTER Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Dunikowskiego 10 w Gliwicach, KRS 0000562090 (dalej jako: Spółka), dla celów marketingowych Spółki, w tym profilowania Klienta, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Spółkę. Podstawę prawną przetwarzania danych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO).

Podanie danych przez Klienta jest dobrowolne. Spółka zapewnia realizacje uprawnień, tzn. umożliwia Klientowi dostęp do treści własnych danych osobowych i ich poprawienia, cofnięcie zgody, prawo ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do żądania usunięcia danych osobowych, prawo do przeniesienia danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania własnych danych w celach marketingowych lub wobec przekazania ich innemu administratorowi danych.

W celu wykonywania powyższych uprawnień prosimy o przesłanie wiadomości mailowej na adres mailowy: brakzgody@confronter.pl, zawierającego następujące dane: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz treść żądania. Więcej w polityce prywatności.
Zamknij
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i ofert wysyłanych przez CONFRONTER Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Dunikowskiego 10 w Gliwicach, KRS 0000562090 (dalej jako: Spółka) na podany adres elektroniczny (e-mail) zgodnie z art. 10 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Zamknij
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w zakresie adresu e-mail, imienia i nazwiska przez CONFRONTER Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Dunikowskiego 10 w Gliwicach, KRS 0000562090 (dalej jako: Spółka) jej Partnerom biznesowym, w celu otrzymywania od tych partnerów informacji handlowych o nowych ofertach, promocjach, produktach, usługach czy konkursach.
Zamknij
Wyrażam zgodę przetwarzanie moich danych osobowych przez CONFRONTER Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Dunikowskiego 10 w Gliwicach, KRS 0000562090 (dalej jako: Spółka) i udostępnianie ich jej partnerom biznesowym, do przetwarzania w celu marketingu bezpośredniego, w tym profilowania, dotyczącego produktów i usług partnerów biznesowych Spółki, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących tj. telefonu i komputera, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne i w tym celu udostępniam podany przeze mnie w formularzu numer telefonu.

Jako Partnerów biznesowych wskazać należy:

Idea Bank S.A., Aviva Sp. z o.o., Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A., Open Finance S.A., TAKTO Finanse Sp. z o.o., Santander Consumer Bank S.A., PROFI CREDIT Polska S.A., Provident Polska S.A., Euro Bank S.A., Alior Bank S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., mBank S.A., Bank Handlowy w Warszawie S.A., Netia S.A., ITI Neovision S.A., Orange Polska S.A., Peugeot Polska Sp. z o.o., PZU S.A., Ford Polska Sp. z o.o., 4Life Direct Sp. z o.o., LINK4 TU S.A., T-Mobile Polska S.A., FinansowySupermarket.pl Sp. z o.o., LepszaOferta.pl S.A., WebField Sp. z o.o., AJA Media Sp. z o.o., Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A., Speed Cash Polska Sp. z o.o., Capital Service S.A., Spark DigitUP Sp. z o.o., Unilink Cash Sp. z o.o., Nationale-nederlanden Usługi Finansowe S.A., Virgin Mobile Polska Sp. z o.o., Rankomat Sp. z o.o. sp.k., Polkomtel Sp. z o.o., Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A., VIVUS FINANCE Sp. z o.o., Loan Me Sp. z o.o., Aforti Finance S.A., Doradcafinansow.pl Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o., Promedica Care Sp. z o.o., Progress Finance Group Sp. z o.o., mfind It Sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., Arrow Finance Sp. z o.o., KSNBIZ Sp. z o.o., PCKO Sp. z o.o., Voiceconnect Sp. z o.o., Traffic Control OÜ, AVENTUS GROUP Sp. z o.o., SOLVEN Finance Sp. z o.o., Fincapital Sp. z o.o., PrimaStar Sp. z o.o., Mikrokasa S.A., Provema Sp. z o.o., Adepto Sp. z o.o., FCA Italy S.p.A., Silklead Sp. z o.o., PGE Centrum sp. z o.o., PolCredit Sp. z o.o., Alfa Finance Sp. z o.o., Smartney Sp. z o.o., Everest Finanse S.A., VIASAT Monitoring Group Sp. z o.o., Finanse ABC Sp. z o.o., Finanse dla Każdego A-Z Sp. z o.o., Wandoo Finance Sp. z o.o., Solutions4ad Sp. z o.o., Pomorska Grupa Sprzedażowa Sp. z o. o., Easy Payment Services OOD, Groupe PSA, ProstyKredyt Sp. z o.o., PayDayLend Sp. z o.o., Ekassa Sp. z o.o., Szybka Gotówka Sp z o.o., Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o., Lendo sp. z o.o., RCB Sp. J. Arkadiusz Nagórko Bartosz Czarnecki, Sfera Finansów S.A., Frank Help, Kancelaria Finfocus Sp. z o.o., Lege Advisors Sp. z o.o., Arrow Finance Sp. z o.o., KSNBIZ Sp. z o.o., PCKO Sp. z o.o., Voiceconnect Sp. z o.o.

Z ostrożności, Spółka wskazuje, iż powyższa lista nie ma charakteru trwałego. Stosownie do zawieranych przez Spółkę umów z partnerami biznesowymi niniejsza lista może ulegać zmianom.

3 kroki

do otrzymania pożyczki
1. Pozwól nam zdjąć z siebie miarę :)

czyli wypełnij formularz kontaktowy. Im więcej pól uzupełnisz, tym dokładniej dobierzemy do Ciebie ofertę!


2. Sprawdzamy, czy miara została poprawnie zdjęta,

czyli weryfikujemy poprawność Twoich danych. Weryfikacja pomaga nam skrócić drogę do otrzymania pożyczki do 15 minut od wypełnienia wniosku.


3. Otrzymujesz pożyczkę na miarę

Twoich potrzeb - nawet 15 minut!

Oni już skorzystali
z naszej oferty

„Chciałem wyjechać z rodziną na wakacje. Otrzymałem potrzebną sumę jeszcze w tym samym dniu, w którym złożyłem wniosek. Skorzystałem z wygodnych rat. Polecam!”

Tomek z Wrocławia

„Potrzebowałam dodatkowej kasy na naprawę samochodu. Nie było żadnego problemu. Szybko odezwano się do mnie i otrzymałam ofertę. Spłaciłam pożyczkę po kilku dniach, co było dla mnie fajnym rozwiązaniem. W razie potrzeby skorzystam ponownie.”

Alicja z Gliwic

„Zawsze bałam się pożyczek. Zdecydowałam się skorzystać z pomocy BestLoan. To była dobra decyzja. Pożyczyłam 10 000 zł i spłaciłam w niskich ratach. Nie miałam powodów do obaw.”

Basia z Kołobrzegu

Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji